Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Mieszkanie

Mieszkanie - Sprzedaż
( 17 291,49 PLN/m2)
595 000 PLN
Nr oferty: EL02920
Typ umowy: Umowa bezpośrednia na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Krynica Morska
Ulica: Żeromskiego
Powierzchnia: 34.41m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 2
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Oferta sprzedaży apartamentu w Krynicy Morskiej przy ul. Żeromskiego(zaledwie 300m od morza) Krynica Morska uznana jest od dawna za bardzo atrakcyjny kurort nadmorski w Polsce. Kupując poniżej opisany apartament, możemy w nim odpoczywać z rodziną lub osobiście, a dobrą też opcją jest wynajem dla turystów spragnionych słońca i widoku naszego pięknego, polskiego morza. Apartament stanowi własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku, co jest bardzo ważne akurat w przypadku tej nieruchomości. Apartament usytuowany jest na 3 i 4 piętrze(jest dwupoziomowy) i składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon i ze schodów prowadzących na górny poziom gdzie mieści się pokój sypialny i łazienka z WC. Apartament o powierzchni 34,41m2 jest w całości umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD . W ostatnich dnia zostały w nim odświeżone ściany. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe na dziedzińcu kompleksu. Teren kompleksu jest ogrodzony z bramą wjazdową. Apartamentowiec, jak już wspominałam wyżej położony jest zaledwie 300 m od morza, 500m od centrum Krynicy Morskiej ze sklepami, punktami gastronomicznymi i usługowymi. Cena apartamentu wraz z miejscem postojowym wynosi 595 000 zł (słownie; pięćset dziewięćdziesiąt pięć tysięcy złotych). Przy ewentualnym zakupie , należy wziąć pod uwagę opłaty notarialne oraz jednorazową opłatę do biura nieruchomości za czynności pośrednictwa w wysokości 1% brutto. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.