Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Wynajem
( 40,00 PLN/m2)
3 000 PLN
Nr oferty: BX04469
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Studzienna
Powierzchnia: 75.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Jeśli poszukujesz komfortowego, nowoczesnego lokalu użytkowego w prestiżowej lokalizacji, zapoznaj się z naszą ofertą lokalu położonego na Starym Mieście: Polecamy do wynajęcia lokal usługowo-biurowy, o powierzchni ok. 75 m2, usytuowany na parterze w kamienicy z nowszych zasobów, przy ulicy Studziennej. Lokal użytkowy z przedprożem, komfortowo wykończony pod kątem biurowo-usługowym, z przeznaczeniem na dowolną działalność gospodarczą, Lokal posiada drugie wejście od strony zaplecza. Duże witryny i przeszklone drzwi wejściowe. Obecnie wydzielono pomieszczenia biurowe, zaplecze socjalno-kuchenne, wc, dwa niewielkie pomieszczenia magazynowe; istnieje możliwość dowolnej aranżacji i układu pomieszczeń. Bardzo dobry stan wykończenia lokalu, zastosowano materiały wysokiej klasy. Na podłodze gress bardzo dobrej jakości, ciekawie zaaranżowane oświetlenie sufitowe, wc pokryte gustowną glazurą i terakotą. W lokalu funkcjonuje klimatyzacja, jest rozprowadzona instalacja alarmowa. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych. W sąsiedztwie lokalu funkcjonują liczne placówki usługowo-handlowe różnych branż w tym m. in. kancelarie prawne, gabinety lekarskie, salony kosmetyczne, banki, kawiarnie. Lokal w pełni opomiarowany, opłaty eksploatacyjne dla zarządcy budynku w wysokości ok. 500 zł/mies. Czynsz najmu 3000 zł netto + 23% vat + opłaty dla zarządcy budynku ok. 600 zł + rozliczenie mediów. Kaucja w wysokości 3000 zł. Zapraszamy do obejrzenia, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. ***Przy wynajmie należy uwzględnić jednorazowe wynagrodzenie biura nieruchomości z tytułu usługi pośrednictwa.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.