Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 67 ogłoszeń!

Mieszkania 30 Domy 6 Działki i grunty 22 Lokale6 Pozostałe3

Mieszkanie

Mieszkanie - Wynajem
( 29,48 PLN/m2)
2 450 PLN
Nr oferty: EL03049
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: 1-go Maja
Powierzchnia: 83.10m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 3
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie na ul. 1-go Maja w Elblągu LOKALIZACJA: Ulica 1 Maja to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych lokalizacji w Elblągu, idealna dla osób ceniących wygodę miejskiego stylu życia. Położenie na tzw. „Apolitycznym Rogu” zapewnia doskonały dostęp do pełnej infrastruktury – w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, urzędy, punkty usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej. Bliskość centrum miasta gwarantuje szybki dojazd do każdej części Elbląga, a jednocześnie nowoczesna zabudowa zapewnia komfort i wysoki standard codziennego życia. NIERUCHOMOŚĆ: Oferujemy do wynajmu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, o powierzchni 80 m2, usytuowane na 6. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Apartament składa się z jasnego salonu z wyjściem na taras, funkcjonalnego aneksu kuchennego, dwóch komfortowych sypialni, łazienki oraz osobnej toalety. Wnętrze zostało estetycznie i starannie wykończone, z dużą dbałością o komfort przyszłych najemców. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w sprzęt AGD, m.in. lodówkę, kuchenkę, zmywarkę oraz pralkę. Dodatkowym atutem jest komórka lokatorska znajdująca się na klatce schodowej oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym, udostępnione do wyłącznej dyspozycji najemcy. Mieszkanie dostępne do najmu od 01.02.2026r. Istnieje możliwość obejrzenia mieszkania we wcześniejszym terminie. Mieszkanie jest umeblowane. FINASE: Czynsz najmu: 2450 PLN Czynsz administracyjny 1282 PLN Miejsce postojowe w garażu: 150 PLN Prąd: wg. rachunków Jednorazowe wynagrodzenie dla biura nieruchomości. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.